Faültetés a Sztárai Mihály Iskola kis diákjaival

#Környezetvédelem
#Pécs
Munkatársainktól | 2015. 11. 08.
Városi faültetési akcióban vettek részt a pécsi Sztárai Mihály Általános iskola alsó tagozatos diákjai.

Az Ökováros Ökorégió Alapítvány szervezésében ismét faültetési akcióra került sor Pécs három pontján. A Sztárai Mihály Általános Iskola kilencven alsó tagozatosa segítette zöldebbé tenni a városrészt.

„Azért kapcsolódott be iskolánk az akcióba, hogy a gyerekek a gyakorlatban is közelebb kerüljenek a természethez, és megtanulják, hogy milyen fontos a környezet védelme.” – nyilatkozta a helyi TV-nek Szűcs Andrea, a Hit Gyülekezete által alapított iskola igazgatóhelyettese.

A délelőtti akciót a gyerekek kis táblácskákkal tették emlékezetessé, ezzel is jelezve, hogy iskolájuk, osztályuk a tizenhét fa elültetésével hozzájárult a város fásításához.

Az Ökováros Ökorégió Alapítvány szervezésében ismét faültetési akcióra került sor Pécs három pontján. A Sztárai Mihály Általános Iskola kilencven alsó tagozatosa segítette zöldebbé tenni a városrészt.

„Azért kapcsolódott be iskolánk az akcióba, hogy a gyerekek a gyakorlatban is közelebb kerüljenek a természethez, és megtanulják, hogy milyen fontos a környezet védelme.” – nyilatkozta a helyi TV-nek Szűcs Andrea, a Hit Gyülekezete által alapított iskola igazgatóhelyettese.

A délelőtti akciót a gyerekek kis táblácskákkal tették emlékezetessé, ezzel is jelezve, hogy iskolájuk, osztályuk a tizenhét fa elültetésével hozzájárult a város fásításához.

 

Munkatársainktól | 2015. 11. 08.